PVC KAPI ve PVC PENCERE

BURSA PİMAPEN FİYATLARI

Genel ismi Pimapen olarak bilinen Pvc pencere ürünleri Bursa’nın Plastik üretim ve aynı bünyede pencere imalatı gerçekleştiren IKG Teknik Yapı pencere sistemleri yüksek kaliteli pencere ve kapılarınızı oldukça ekonomik fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Bursa Pimapen olarak arattırılan Pvc pencere ve kapı ürünleri Bursa’nın yükselen markası İKG Teknik yapı pencere profilleri ile yurt içi ve yurt dışı satış ağını giderek büyütmektedir.

PVC PENCERE MÜŞTERİLERİNE NE TÜR AVANTAJ SAĞLAMAKTADIR?

İKG Teknik yapı pencereler ve pencere profilleri tarafımızdan doğrudan üretilerek, aynı bünyede tekrardan pencere haline getirilmesi kaliteyi ve ekonomik fiyatları müşterilerine bir arada sunmaktadır. Bunu kısacası özetlemek gerekirse..

 • Doğrudan fabrikadan alım sayesinde distribütör masrafları ödenmeden temin edilir.
 • Isı,ses ve enerji olarak % 90 tasarruf sağlar
 • Kullanılan kaliteli kilitleme mekanizmaları uzun yıllar kullanıma olanak sağlamaktadır.
 • Doğrudan fabrika ile muhattap olarak satış sonrası desteğinizi sürekli alabileceğiniz alanında uzman ekiplerce yardım alabilirsiniz.
 • Uzun yıllar güneşten etkilemeyen beyaz görünümü özel olarak kullanılan CO-EX Teknolojisi ile Beyaz pencereleriniz yıllar sonra aynı beyazlığını korumaya devam eder.
 • Renklendirilmiş pencereler ile beyaz fiyatına renkli pencere ürünleri zevk ve desenlerine uygun olarak üretilmektedir.
 • PVC KAPI PENCERE TERCİHİNİZİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

  Özellikle Bursa Pimapen ürünlerinde kullanılan demir ve alüminyum kapı ve pencere kolları oksitlenmeden dolayı boyasında atma sağlar bu pencerelerinize kesinlikle etki etmez.

  Bunun yerine kullanılması muhtemel olarak içi demirli plastik pencere kolları Bursa bölgesinde Pimapen taktırmayı düşünen insanlara faydası olacaktır.

  Pencere ve kapı imalatınız yapılırken daha şık gözükmesini isteyenler imalatın yapılma esnasında muhakkak basit maket bıçakları ile değil profesyonel makinalar ile köşe temizlemelerinin yaptırması kullanacak olduğunuz mekana oldukça hava katacaktır.

  Su tahliye kanallarının açılması doğru ve düzgün işçilik olacaktır. Kısacası tabir ile özetlemek gerekirse bir usta en kötü malzemeyi vezirde yapar en iyi malzemeyi rezilde eder.

  YAYLA, DAĞ, BAĞ ve BAHÇE EVLERİ İÇİN HAZIR PİMAPEN PENCERE?

  Bursa bölgesinde özellikle yazlıkçılar ve yayla evlerinde kullanılmak üzere talep edilen hazı plastik pencere ürünleri hiç beklemeden doğrudan ortalama 120×120 pencere 80×200 kapı ölçülerini alabilirsiniz.

  Sizin ölçünüze göre hazır pencere ürünlerinde ise Fabrika yoğunluğunu sorarak en kısa sürede avantajlı fiyatlar ile temin etmeniz mümkün olacaktır.