Duşakabin ModelleriBanyoların boyutları, şekilleri ve dekorasyonu farklı olduğu için doğal olarak farklı duşakabin modelleri üretilmektedir. Bu durum tüketicilerin önemli ölçüde işine yarayan son derece etkili bir durumdur. Çünkü ne kadar çok model ve seçenek olursa doğal olarak kişiler o kadar rahat edecektir. Banyonuz için uygun bir duşakabin modeli arıyorsanız ve nasıl seçimler yapacağınız bilmiyorsanız sizlere bu konuda detaylı bilgi vermek istiyoruz. Tavsiyelerimiz sayesinde sizler de en uygun ürünleri bulabilirsiniz. 


Duşakabin Modelleri Nelerdir?


Banyolarda kullanılmak üzere genel olarak kare, oval veya dikdörtgen gibi duşakabin modelleri üretilmektedir. Bunlar ayrıca küvetli veya küvetsiz olarak da ayrılmaktadır. Bazıları direkt zeminle bir olurken bazılarının tabanında uygun bir küvet bulunmaktadır. Her ikisi de son derece kullanışlı ve rahat modellerdir. Önemli olan banyonuz için tercih edeceğiniz ürünün uygun olması ve banyonuzla uyumlu olmasıdır. Bunun içinde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. 
Banyolara Nasıl Duşakabin Alınır?


Banyolara duşakabin alınırken dikkat etmeniz gereken noktalar aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle banyonuzun boyutuna uygun bir ürün almanız gerekir. Banyo çok büyükse çok küçük almamalı ve aynı şekilde küçük ise de uygun boyutlu almalısınız.
  • Ürünün şekli de yüne önemli bir konudur. Küçük banyolarda yerden tasarruf etmek için köşeli duşakabin modelleri tercih edilebilir.
  • Banyonun genel havasına ve dekorasyonuna uygun bir model tercih etmeniz banyoda bir bütünlük yaratmanızı sağlayacaktır.


Duşakabin fiyatları ürünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir.